Zozketak

Begitu-lagunentzako zozketak. Egin zaitez Begitu-lagun.


Begitu-lagunen txokoa maiatza II 2022 (II)

Begitu-lagunen txokoa maiatza II 2022 (II)

Kotxepin Kultur Etxeak emondako bina sarrera Arbasoak taldearen kontzerturako.

Irabazleak:

Josean Bengoetxea (Lemoa)
Begoña Picaza (Igorre)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa maiatza I 2022

Begitu-lagunen txokoa maiatza I 2022

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera AMAraun ikuskizunerako.

Irabazleak:

Jon Urutxurtu (Zeanuri)
Eñaut Intxaurraga (Zeanuri)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa maiatza I 2022 (I)

Begitu-lagunen txokoa maiatza I 2022 (I)

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Paris, Distrito 13 filmarako.

Irabazleak:

Amaia Goti (Dima)
Amaia Salcedo (Zeberio)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa aprila II 2022

Begitu-lagunen txokoa aprila II 2022

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Bihotz Gorosperen kontzerturako.

Irabazleak:

Karmele Angoitia (Zeanuri)
Abel Ariznabarreta (Dima)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa aprila II 2022 (II)

Begitu-lagunen txokoa aprila II 2022 (II)

Lemoako Kultur Etxeak emondako bina sarrera Matraka Culinary Center ikuskizunerako.

Irabazleak:

Amaia Arana (Lemoa)
Laiene Murgoitio (Igorre)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa aprila I 2022

Begitu-lagunen txokoa aprila I 2022

Garena jatetxeak emondako bi sarrera Txakoli Egunerako.

Irabazleak:

Pedro Jose Ormazabal (Areatza)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa aprila I 2022 (II)

Begitu-lagunen txokoa aprila I 2022 (II)

Lemoako Udalak emondako bina sarrera Nekatutak bakarrizketarako.

Irabazleak:

Txaro Tornero (Dima)
Gotzon Idirin (Zeanuri)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa martia II 2022

Begitu-lagunen txokoa martia II 2022

AEK-k emondako bina sarrera Kantu bat gara kontzerturako.

Irabazleak:

Sebas Angoitia (Artea)
Joana Etxebarria (Igorre)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa martia II 2022 (II)

Begitu-lagunen txokoa martia II 2022 (II)

Lemoako Udalak emondako bina sarrera Bihotx-en kontzerturako.

Irabazleak:

Gotzone Amuriza (Igorre)
Edorta Alonso (Zeanuri)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa martia I 2022

Begitu-lagunen txokoa martia I 2022

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Libertad filmarako.

Irabazleak:

Karmele Beobide (Zeanuri)
Iosu Murgia (Artea)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa martia I 2022 (II)

Begitu-lagunen txokoa martia I 2022 (II)

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Hondartzan perretxikotan antzezlanerako.

Irabazleak:

Igor Torrontegi (Dima)
Izaskun Soloeta (Igorre)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa zezeila II 2022

Begitu-lagunen txokoa zezeila II 2022

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Bihotz Gorosperen kontzerturako.

Irabazleak:

Rafa Ugalde (Dima)
Amaia Mintegi (Igorre)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa zezeila II 2022 (II)

Begitu-lagunen txokoa zezeila II 2022 (II)

Lemoako Udalak emondako bina sarrera Txomin Artolaren kontzerturako.

Irabazleak:

Idoia Zuloaga (Areatza)
Klara Astondoa (Areatza)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa zezeila I 2022

Begitu-lagunen txokoa zezeila I 2022

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Hnuy illa jantza ikuskizunerako.

Irabazleak:

Jurek Ziemkiewicz (Dima)
Errota Fundazinoa (Arratia)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa zezeila I 2022 (II)

Begitu-lagunen txokoa zezeila I 2022 (II)

Lemoako Udalak emondako bina sarrera Birritan bortxatua antzezlanerako.

Irabazleak:

Marina Urigoitia (Artea)
Rosana Pedrosa (Areatza)

Epea: Parte hartu!