Zozketak

Begitu-lagunentzako zozketak. Egin zaitez Begitu-lagun.


Begitu-lagunen txokoa (2024, aprila II) I

Begitu-lagunen txokoa (2024, aprila II) I

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Almazenean antzezlanerako.

Irabazleak:

Jose Felix Perez (Igorre)
Argi Etxezarraga (Areatza)

Laster hasiko da: 2024/04/17 00:00

Begitu-lagunen txokoa (2024, aprila II) II

Begitu-lagunen txokoa (2024, aprila II) II

Lemoako Kultur Etxeak emondako bina sarrera Tu-Tum, Platz! bakarrizketarako.

Irabazleak:

Juan Manuel Etxebarria (Galdakao)
Ainhoa Rodriguez (Dima)

Laster hasiko da: 2024/04/17 00:00

Begitu-lagunen txokoa (2024, aprila I) I

Begitu-lagunen txokoa (2024, aprila I) I

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Dune: Parte dos filmarako.

Irabazleak:

Juan Mari Beobide (Areatza)
Katalin Ayesta (Dima)

Epea: Parte hartu!

Begitu-lagunen txokoa (2024, aprila I) II

Begitu-lagunen txokoa (2024, aprila I) II

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Pobres criaturas filmarako.

Irabazleak:

Ekhi Zabala (Basauri)
Simon Urigoitia (Artea)

Epea: Parte hartu!

Begitu-lagunen txokoa (2024, martia II) I

Begitu-lagunen txokoa (2024, martia II) I

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Bihar arte soilik antzezlanerako.

Irabazleak:

Alasne Artetxe (Artea)
Nahia Aurrekoetxea (Dima)

Epea: Parte hartu!

Begitu-lagunen txokoa (2024, martia II) II

Begitu-lagunen txokoa (2024, martia II) II

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera sanjosetako bertso-saiorako.

Irabazleak:

Maite Bernaola (Artea)
Alex Agirre (Areatza)

Epea: Parte hartu!

Begitu-lagunen txokoa (2024, martia I) I

Begitu-lagunen txokoa (2024, martia I) I

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Kuku. Ezkutuan dauden emakumeak antzezlanerako.

Irabazleak:

Ander Larrinaga (Igorre)
Sara Gutierrez (Areatza)

Epea: Parte hartu!

Begitu-lagunen txokoa (2024, martia I) II

Begitu-lagunen txokoa (2024, martia I) II

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Anbotoko Mari antzezlanerako.

Irabazleak:

Nerea Barrenetxea (Lemoa)
Andoni Garai (Dima)

Epea: Parte hartu!

Begitu-lagunen txokoa (2024, zezeila II) I

Begitu-lagunen txokoa (2024, zezeila II) I

Lemoako Kotxepin Kultur Etxeak emondako bina sarrera Xabier Amurizaren Hau ezin duzue galdu errezitaldirako.

Irabazleak:

Mari Tere Bilbao (Artea)
Mikel Altuna (Zeanuri)

Epea: Parte hartu!

Begitu-lagunen txokoa (2024, zezeila II) II

Begitu-lagunen txokoa (2024, zezeila II) II

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Bizkarsoro filma ikusteko.

Irabazleak:

Natalia Bilbao (Zeberio)
Nerea Iruarrizaga (Igorre)

Epea: Parte hartu!

Begitu-lagunen txokoa (2024, zezeila I) I

Begitu-lagunen txokoa (2024, zezeila I) I

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Oppenheimer filma ikusteko.

Irabazleak:

Maitane Iruarrizaga (Zeanuri)
Maider Larrea (Areatza)

Epea: Parte hartu!

Begitu-lagunen txokoa (2024, zezeila I) II

Begitu-lagunen txokoa (2024, zezeila I) II

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Perfect Days filma ikusteko.

Irabazleak:

Aritz Undurraga (Lemoa)
Mireia Ugalde (Igorre)

Epea: Parte hartu!

Begitu-lagunen txokoa (2024, urtaila II) I

Begitu-lagunen txokoa (2024, urtaila II) I

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Esnearen kolorekoa antzezlanerako.

Irabazleak:

Zuriñe San Eduardo (Arantzazu)
Itziar Gurtubai (Igorre)

Epea: Parte hartu!

Begitu-lagunen txokoa (2024, urtaila II) II

Begitu-lagunen txokoa (2024, urtaila II) II

Lemoako Kultur Etxeak emondako bina sarrera Maria Riveroren kontzerturako.

Irabazleak:

Amaia Goti (Dima)
Kepa Perez Urraza (Zeberio)

Epea: Parte hartu!

Begitu-lagunen txokoa (2024, urtaila I) I

Begitu-lagunen txokoa (2024, urtaila I) I

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Napoleon filmarako.

Irabazleak:

Eba Urizar (Dima)
Eneritz Atutxa (Lemoa)

Epea: Parte hartu!