Begitu-lagunentzako zozketak. Egin zaitez Begitu-lagun.
Kristonak taldeak emondako materiala.
Irabazleak: Amaia Astondoa (Areatza)
Galder Olibares (Igorre)
Areatza Musik & Brewing Musika eta Kultura Elkarteak emondako 2023ko kamiseta bana.
Irabazleak: Arantza Etxebarria (Bilbo)
Txaro Tornero (Dima)
Kristonak taldeak emondako materiala.
Irabazleak: Joserra Ipiñazar (Areatza)
Aitziber Milikua (Areatza)
Lemoako Kotxepin Kultur Etxeak emondako bina sarrera Neri(h)ari jantza konpainiaren Nunavut jantza ikuskizunerako.
Irabazleak: Garbiñe Uriarte (Dima)
Maite Belaustegi (Igorre)
Lemoako Kotxepin Kultur Etxeak emondako bina sarrera Nhil-en Bizi bagina bezala diskoaren aurkezpenerako.
Irabazleak: Ainara Olazabalaga (Bedia)
Ainhoa Zuluaga (Igorre)
Kristonak taldeak emondako materiala.
Irabazleak: Montse Bustinza (Areatza)
Miren Garbiñe Etxebarria (Lemoa)
Areatza Musik and Brewing Musika eta Kultura alkarteak emondako 2022ko kamiseta bana.
Irabazleak: Idoia Alonso (Arantzazu)
Itziar de Casi (Areatza)
Lemoako Kotxepin Kultur Etxeak emondako bina sarrera 3, 2, 1... eskolara goaz! ikuskizunerako.
Irabazleak: Idoia Legarreta (Igorre)
Iñigo Karide (Artea)
Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Anonyme Popular ikuskizunerako.
Irabazleak: Mikel Urriz (Areatza)
Josetxu Iturriaga (Areatza)
Udabarria bertsotan Bizkaiko Bertsolari Txapelketako Dimako saiorako bina sarrera.
Irabazleak: Koldo Zelestino (Dima)
Maider Agesta (Artea)
Kiñu Gaztetxeak eta Areatza Musik and Brewing alkarteak antolatutako aprilaren 22ko kontzerturako sarrera bi.
Irabazleak: Maider Larrea (Areatza)
Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Nor da Maurizia? ikuskizunerako.
Irabazleak: Janire Aierdi (Areatza)
Rikardo Beldarrain (Artea)
Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Mari(dos) filmarako.
Irabazleak: Ziortza Lekue (Igorre)
Garikoitz Etxebarria (Igorre)
Kiñu Gaztetxeak eta Areatza Musik and Brewing alkarteak antolatutako aprilaren 22ko kontzerturako sarrera bi.
Irabazleak: Urtzi Barrenetxea (Lemoa)
Kiñu Gaztetxeak emondako sarrera bi Anariren kontzerturako.
Irabazleak: Aimar Gorospe (Dima)