Zozketak

Begitu-lagunentzako zozketak. Egin zaitez Begitu-lagun.


Begitu-lagunen txokoa (2023, zemendia I) II

Begitu-lagunen txokoa (2023, zemendia I) II

ZeberioK0 jaialdiak emondako astegoieneko bonoa.

Irabazleak:

Eguzkiñe Zuluaga (Dima)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa (2023, urri bigarrena II) I

Begitu-lagunen txokoa (2023, urri bigarrena II) I

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Las dos caras de la justicia filmarako.

Irabazleak:

Haritza Iturbe (Arantzazu)
Espe Kaltzada (Dima)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa (2023, urri bigarrena II) II

Begitu-lagunen txokoa (2023, urri bigarrena II) II

Bizkaiko Bertsolari Txapelketako Igorreko saiorako bina sarrera.

Irabazleak:

Oihane Barrenetxea (Dima)
Garazi Santos (Artea)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa (2023, urri bigarrena I) I

Begitu-lagunen txokoa (2023, urri bigarrena I) I

Kristonak taldeak emondako materiala.

Irabazleak:

Nerea Basterra (Arantzazu)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa (2023, urri bigarrena I) II

Begitu-lagunen txokoa (2023, urri bigarrena I) II

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Barbie filmarako.

Irabazleak:

Borja Aldekoa (Zeberio)
Jasone Aldekoa (Zeberio)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa (2023, urri lehenengoa II) I

Begitu-lagunen txokoa (2023, urri lehenengoa II) I

Kristonak taldeak emondako materiala.

Irabazleak:

Igor Estankona (Artea)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa (2023, urri lehenengoa II) II

Begitu-lagunen txokoa (2023, urri lehenengoa II) II

Kotxepin Kultur Etxeak emondako bina sarrera Maldanbera taldearen kontzerturako.

Irabazleak:

Naiara Maguregi (Lemoa)
Leire Amuriza (Otxandio)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa (2023, urri lehenengoa I) I

Begitu-lagunen txokoa (2023, urri lehenengoa I) I

Kristonak taldeak emondako materiala.

Irabazleak:

Puri Barrenetxea (Artea)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa (2023, urri lehenengoa I) II

Begitu-lagunen txokoa (2023, urri lehenengoa I) II

Garena txakolinaren 3 botila.

Irabazleak:

Juanma Labandibar (Artea)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa (2023, abuztua) I

Begitu-lagunen txokoa (2023, abuztua) I

Kristonak taldeak emondako materiala.

Irabazleak:

Kubulu Euskaltegia (Igorre)
Kepa Intxausti (Igorre)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa (2023, abuztua) II

Begitu-lagunen txokoa (2023, abuztua) II

Areatza Musik & Brewing Musika eta Kultura Elkarteak emondako 2023ko kamiseta bana.

Irabazleak:

Saioa Larrea (Areatza)
Ziortza Etxebarria (Zeanuri)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa (2023, garagarrila) I

Begitu-lagunen txokoa (2023, garagarrila) I

Kristonak taldeak emondako materiala.

Irabazleak:

Amaia Astondoa (Areatza)
Galder Olibares (Igorre)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa (2023, garagarrila) II

Begitu-lagunen txokoa (2023, garagarrila) II

Areatza Musik & Brewing Musika eta Kultura Elkarteak emondako 2023ko kamiseta bana.

Irabazleak:

Arantza Etxebarria (Bilbo)
Txaro Tornero (Dima)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa (2023, bagila II) I

Begitu-lagunen txokoa (2023, bagila II) I

Kristonak taldeak emondako materiala.

Irabazleak:

Joserra Ipiñazar (Areatza)
Aitziber Milikua (Areatza)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa (2023, bagila II) II

Begitu-lagunen txokoa (2023, bagila II) II

Lemoako Kotxepin Kultur Etxeak emondako bina sarrera Neri(h)ari jantza konpainiaren Nunavut jantza ikuskizunerako.

Irabazleak:

Garbiñe Uriarte (Dima)
Maite Belaustegi (Igorre)

Epea: Parte hartu!