Zozketak

Begitu-lagunentzako zozketak. Egin zaitez Begitu-lagun.


Begitu-lagunen txokoa urtaila II 2022

Begitu-lagunen txokoa urtaila II 2022

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Mamá o papá filmarako.

Irabazleak:

Nerea Barrenetxea (Lemoa)
Elias Artabe (Arantzazu)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa urtaila II 2022 (II)

Begitu-lagunen txokoa urtaila II 2022 (II)

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Lubaki lainotsua antzezlanerako.

Irabazleak:

Nerea Iruarrizaga (Igorre)
Nekane Intxaurtza (Dima)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa urtaila I 2022

Begitu-lagunen txokoa urtaila I 2022

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera La familia perfecta filmarako.

Irabazleak:

Joko Alaia alkartea (Zeanuri)
Itziar Etxezarraga (Areatza)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa urtaila I 2022 (II)

Begitu-lagunen txokoa urtaila I 2022 (II)

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Kutsidazu bidea Ixabel musikalerako.

Irabazleak:

Harriketarrak (Lemoa)
Yazmina Beobide (Zeanuri)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa abendua II 2021

Begitu-lagunen txokoa abendua II 2021

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Txanogorritxotik otso emera (sei mutil medio) antzezlanerako.

Irabazleak:

Kimetz Intxaurraga (Igorre)
Olaia Gurtubai (Dima)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa abendua II 2021 (II)

Begitu-lagunen txokoa abendua II 2021 (II)

Bizkaiko Bertsozale Elkarteak emondako sarrera bi Bizkaiko Bertsolari Txapelketako finalerako.

Irabazleak:

Saioa Larrea (Areatza)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa abendua I 2021

Begitu-lagunen txokoa abendua I 2021

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Way Down filmarako.

Irabazleak:

Aritz Undurraga (Lemoa)
Juanti Menika (Arantzazu)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa abendua I 2021 (2)

Begitu-lagunen txokoa abendua I 2021 (2)

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Sisiforen paperak antzezlanerako.

Irabazleak:

Mertxe Ortuzar (Zeanuri)
Aitziber Gondra (Bilbo)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa zemendia II 2021

Begitu-lagunen txokoa zemendia II 2021

Sherpa.ai Aizkolari Txapelketa Nagusiko finalerako bina sarrera.

Irabazleak:

Igor Menika (Arantzazu)
Jagoba Etxarandio (Bilbo)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa zemendia II 2021 (2)

Begitu-lagunen txokoa zemendia II 2021 (2)

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Ameriketako bidaia antzezlanerako.

Irabazleak:

Garazi Santos (Artea)
Zefe Ziarrusta (Dima)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa zemendia I 2021

Begitu-lagunen txokoa zemendia I 2021

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Cry macho filma ikusteko.

Irabazleak:

Esti Garcia (Areatza)
Irati Urien (Zeanuri)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa zemendia I 2021 (2)

Begitu-lagunen txokoa zemendia I 2021 (2)

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Aioko antzezlanerako.

Irabazleak:

Naia Rodriguez (Igorre)
Xabier Atutxa (Igorre)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa urri bigarrena II 2021

Begitu-lagunen txokoa urri bigarrena II 2021

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Maixabel filma ikusteko.

Irabazleak:

Edorta Zurinaga (Zeanuri)
Maite Bernaola (Artea)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa urri bigarrena II 2021 (2)

Begitu-lagunen txokoa urri bigarrena II 2021 (2)

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Nekatutak bakarrizketarako.

Irabazleak:

Argiñe Larrea (Dima)
Maite Artabe (Areatza)

Epea: Parte hartu!


Begitu-lagunen txokoa urri bigarrena I 2021

Begitu-lagunen txokoa urri bigarrena I 2021

Igorreko Kultur Etxeak emondako bina sarrera Nora filma ikusteko.

Irabazleak:

Beatriz Arza (Igorre)
Ibon Iza (Dima)

Epea: Parte hartu!